Teraz jest środa, 17 października 2018, 22:47


problemy z logowaniem

Tutaj zadajesz pytania i tutaj otrzymasz odpowiedź na najbardziej dręczące cię kwestie. Pytania będą traktowane łagodnie ze strony kaprali. Tematy z rozwiązanymi 'problemami' będą przenoszone na Forum Merytoryczne.
Regulamin działu Dla niezarejestrowanych: zakładanie tematów i pisanie postów

Zakładanie tematu lub pisanie wiadomości w dziale Q&A czyli Pytania i Odpowiedzi nie wymaga rejestracji na forum.

Zakładając temat/pisząc wiadomość zgadzasz się z Netykietą Brytofila oraz poniższym regulaminem:

§1. OGÓLNE ZASADY FORUM
1. Forum DPM-SOLDIER.PL jest strefą, gdzie można się zrelaksować, pożartować, pogadać i podyskutować na różne "wojskowe" tematy. Patrz też punkt 1.
2. Forum DPM-SOLDIER.PL jest forum ogólnodostępnym o charakterze publicznym. Jako użytkownik niezarejestrowanym zgadzasz się na bezterminowe wyświetlanie swoich wiadomości.
3. Posty stanowią integralną część forum. Niezarejestowani użytkownik (Gość) nie posiadają prawa żądania o usunięcie własnych postów, ponieważ nie są członkami tego forum.

§2. ZAKŁADANIE TEMATÓW
1. Nowe tematy zakładasz na własną odpowiedzialność. Zaleca się przeszukanie forum (opcja "Szukaj"), zanim założysz temat.
2. Staraj się poruszać jeden problem w jednym temacie (nie dotyczy Hyde Parku).

§3. PISANIE POSTÓW
1. Staraj się pisać na temat.
2. Pytania odnośnie militari zadawaj w dziale "Q&A czyli Pytania i Odpowiedzi". Pamiętaj, że jest to forum o profilu brytofilskim; wiedzą w tym zakresie podzielmy się z wypiekami na twarzy, jednak miej też wyrozumiałość: czasami nasza wiedza ma jakiś limit i możemy mieć problem z odpowiedzią na pytanie ile modeli kurtek US Army wyszło w latach 1940-2115.
3. Jeżeli piszesz z błędami ortograficznymi, jesteś dyslektykiem lub masz dysortografię, masz trudności z czytaniem, gubisz litery w pisanym tekście - wklej swój tekst do Word`a lub zainstaluj sobie polską wersję FireFoxa (sam podkreśla błędy). Drobne błędy czy wpadki ortograficzne czy językowe są zrozumiałe, jednak za niechlujne pisanie będzie zwracana uwaga.
4. Możesz podawać linki do zewnętrznych stron tak długo, jak ma to coś wspólnego z dyskusją prowadzoną na forum. Autoreklamy (bez uprzedniego uzgodnienia z administracją) będą kasowane, IP niezarejestrowanego użytkownika banowane.

problemy z logowaniem

Postprzez B-DPM » niedziela, 31 lipca 2016, 07:20

Z jakiegoś powodu nie mogę się zalogować na forum. Ponieważ niedawno założyłem konto, spróbowałem z innego maila - również nie działa. Coś jest nie tak.

mój mail - bartukv6@yahoo.com
Avatar użytkownika
B-DPM
 

Re: problemy z logowaniem

Postprzez mayer » niedziela, 7 sierpnia 2016, 19:15

A co ma e-mail do logowania?
Logujesz się ze strony forum.
Avatar użytkownika
mayer
Aktywny użytkownik
 
Posty: 67
Dołączył(a): niedziela, 11 marca 2012, 12:33
Grupa: 42RMC L-coy
Gadu-Gadu ID: 0

Re: problemy z logowaniem

Postprzez wantacz » czwartek, 18 sierpnia 2016, 12:17

Przyjacielu sympatyczny, masz przecież już utworzone konto na Forum, co więcej napisałeś jeden post w dziale przywitaj się. Więc na czym polega twój problem?
Platynowa zasada nr. 1: "Nie dyskutuję z debilami, chamami, prostactwem, plebsem i tym podobnymi."
Avatar użytkownika
wantacz
Admin
 
Posty: 368
Dołączył(a): czwartek, 8 października 2009, 18:48


Powrót do Q&A czyli Pytania i Odpowiedzi



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 6 gości