Teraz jest wtorek, 14 sierpnia 2018, 19:48

Tatuaże

Carry on, Sergeant! Czyli rozkazy, regulaminy, formułki, manuale, pamphlety, ulotki itd.

Tatuaże

Postprzez Gisher » czwartek, 7 lutego 2013, 16:59

Z tego co wiem teoria jest taka: mogą być, ale niewidoczne (czyli dłonie, twarz, szyja odpada), zakazane symbole (swastyka itp) odpadają, oficerowie w ogóle nie mogą mieć. A praktyka?

Obrazek

MP.net napisał(a):British paratrooper from 3rd Battalion The Parachute Regiment Pte Sean Horsfall, 21-years old from Liverpool sleeps holding his gun at his base into the Kandahar football stadium on June 19, 2008 in Kandahar, Afghanistan.
Obrazek
Gisher
Stary użytkownik

Grupa: 42RMC L-coy
Gadu-Gadu ID: 7052849

Re: Tatuaże

Postprzez Gisher » czwartek, 7 lutego 2013, 17:07

Zresztą zdaje się że dziary np. wśród Parasów są dosyć popularne: http://www.militaryphotos.net/forums/showthread.php?150728-British-Armed-Forces/page342
Obrazek
Gisher
Stary użytkownik

Grupa: 42RMC L-coy
Gadu-Gadu ID: 7052849

Postprzez wantacz » czwartek, 7 lutego 2013, 18:24

Stara zasada im dalej od dowództwa tym większe rozluźnienie, a że oni są w odległości kosmicznej od MoD'u to nie dziwi mnie to że obnoszą się z tym za co w koszarach by mieli Obronę Przeciwlotniczą Raju (OPR). :P
Platynowa zasada nr. 1: "Nie dyskutuję z debilami, chamami, prostactwem, plebsem i tym podobnymi."
wantacz
Admin

Postprzez malesza » sobota, 3 sierpnia 2013, 17:16

Gisher napisał(a):Z tego co wiem teoria jest taka: mogą być, ale niewidoczne (czyli dłonie, twarz, szyja odpada), zakazane symbole (swastyka itp) odpadają, oficerowie w ogóle nie mogą mieć. A praktyka?

Obrazek

MP.net napisał(a):British paratrooper from 3rd Battalion The Parachute Regiment Pte Sean Horsfall, 21-years old from Liverpool sleeps holding his gun at his base into the Kandahar football stadium on June 19, 2008 in Kandahar, Afghanistan.

To mit, ze officer nie moze miec tatuazy :)
taka sama jest zasada jak dla zolnierzy
Ja jestem w OTC i mam 4 tatuaze jeden na przed ramieniu prawym, jeden na lewym i dwa na piersiach. Jak zakladam bluze, ich nie widac. Po prostu nie moge byc w widoczne tylko to.
malesza
Aktywny użytkownik

Gadu-Gadu ID: 0

Postprzez malesza » sobota, 3 sierpnia 2013, 17:20

Co do tatuazu tez, na komisji lekarskiej mogl go nie miec, wiec nie zostal opisany w karcie medycznej. Zrobil pewnie juz jak przeszedl z rekruta do szerwgowca. Gdyz rekrut jest pod stala lupa i dopiero po 3 lub 4 tyg moze wyjsc z bazy na pierwsza przepustke. Pozniej znow jest ciagle w bazie az do parady wiec na paradzie nie moze pokazywac tatuazu na szyji. Po porwrocie z afganistanu pewnie bedzie w zwyklym mundurze lub no2 lub w ogole nie wystapi na pardzie i to wszystko.
malesza
Aktywny użytkownik

Gadu-Gadu ID: 0

Powrót do Regulaminy