Teraz jest sobota, 18 listopada 2017, 04:48

Dziwny model Main Yoke PLCE

Czyli linia zerowa żołnierza. Tematy także o mundurach i innych wymysłach z programu PECOC.

Dziwny model Main Yoke PLCE

Postprzez Slawas » piątek, 4 listopada 2016, 07:57

Witam,
jako nowicjusz mam pytanie dotyczące PLCE, na które ani na stronce ani w postach nie znalazłem info :
zakupiłem wraz z plecakiem "Bergen" boczne kieszenie i w "promo" dostałem szelki plce do których na fastexy mogę przypiąć kieszeń boczną z plecaka. Sęk w tym że te szelki wyposażone są tylko w fastexy - nie mają takich troków o jakich jest mowa w artykule tematycznym na tej stronce www.
No i teraz pytanie czy to jakieś szelki będące autorską przeróbką poprzednich właścicieli? czy też jakiś dobrze znany model ?
A co za tym idzie czy do takich szelek dostanę ładownice ? Jak założyć pas i ładownice aby powstał zestaw ?

pzdr
Slawas
Slawas
Użytkownik

Gadu-Gadu ID: 0

Re: Dziwny model Main Yoke PLCE

Postprzez Corey » sobota, 5 listopada 2016, 14:53

Ciężko ci będzie złożyć PLCE z szelek od plecaka - nie że to nie możliwe bo można - tylko one mają ciut inna funkcjonalność.
Pas, ładownice - o tym poczytasz na forum czy też w dziale na stronie głównej - można też kupić gotowca - wszystko zalezy od twojej zasobności portfela.
Jeden ze sprzedawców na portalu aukcyjnym ma zestawy używane ale za większa kasę magazynowe.

I pomyśl tez o reszcie sprzętu - kurtka, spodnie itp.
Obrazek
Corey
Aktywny użytkownik

Grupa: 16AAB

Postprzez Duncan McLain » poniedziałek, 7 listopada 2016, 12:06

Zrób zdjęcie tych szelek, to Ci wszystko powiem
Duncan McLain
Moderator

Postprzez Duncan McLain » wtorek, 8 listopada 2016, 14:35

Prawdopodobnie dostałes szelki z odpiętymi trokami (wąskie fastexy żeńskie na końcach szelek z przodu).
Tak jak Corey mówił - to nie sa szelki do PLCE tylko do kieszeni bocznych. Upoluj brakujące troki i będziesz miał komplet do plecaka. PLCE zbieraj z przeznaczonymi do niego szelkami.
Duncan McLain
Moderator

Postprzez Slawas » środa, 9 listopada 2016, 06:42

Dzięki za wszystkie informacje - teraz jasne :)
Slawas
Użytkownik

Powrót do Mundur, sprzęt i ekwipunek