Teraz jest sobota, 26 maja 2018, 13:39


Dziwna kórtka.

Regulamin działu Dla niezarejestrowanych: zakładanie tematów i pisanie postów

Zakładanie tematu lub pisanie wiadomości w dziale Q&A czyli Pytania i Odpowiedzi nie wymaga rejestracji na forum.

Zakładając temat/pisząc wiadomość zgadzasz się z Netykietą Brytofila oraz poniższym regulaminem:

§1. OGÓLNE ZASADY FORUM
1. Forum DPM-SOLDIER.PL jest strefą, gdzie można się zrelaksować, pożartować, pogadać i podyskutować na różne "wojskowe" tematy. Patrz też punkt 1.
2. Forum DPM-SOLDIER.PL jest forum ogólnodostępnym o charakterze publicznym. Jako użytkownik niezarejestrowanym zgadzasz się na bezterminowe wyświetlanie swoich wiadomości.
3. Posty stanowią integralną część forum. Niezarejestowani użytkownik (Gość) nie posiadają prawa żądania o usunięcie własnych postów, ponieważ nie są członkami tego forum.

§2. ZAKŁADANIE TEMATÓW
1. Nowe tematy zakładasz na własną odpowiedzialność. Zaleca się przeszukanie forum (opcja "Szukaj"), zanim założysz temat.
2. Staraj się poruszać jeden problem w jednym temacie (nie dotyczy Hyde Parku).

§3. PISANIE POSTÓW
1. Staraj się pisać na temat.
2. Pytania odnośnie militari zadawaj w dziale "Q&A czyli Pytania i Odpowiedzi". Pamiętaj, że jest to forum o profilu brytofilskim; wiedzą w tym zakresie podzielmy się z wypiekami na twarzy, jednak miej też wyrozumiałość: czasami nasza wiedza ma jakiś limit i możemy mieć problem z odpowiedzią na pytanie ile modeli kurtek US Army wyszło w latach 1940-2115.
3. Jeżeli piszesz z błędami ortograficznymi, jesteś dyslektykiem lub masz dysortografię, masz trudności z czytaniem, gubisz litery w pisanym tekście - wklej swój tekst do Word`a lub zainstaluj sobie polską wersję FireFoxa (sam podkreśla błędy). Drobne błędy czy wpadki ortograficzne czy językowe są zrozumiałe, jednak za niechlujne pisanie będzie zwracana uwaga.
4. Możesz podawać linki do zewnętrznych stron tak długo, jak ma to coś wspólnego z dyskusją prowadzoną na forum. Autoreklamy (bez uprzedniego uzgodnienia z administracją) będą kasowane, IP niezarejestrowanego użytkownika banowane.

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
:buu: :chytry: :co: :co_jest: :czytaj: :diabelek3: :dupa: :hahaha: :jezyk1: :jupi: :kamikaze: :klotnia: :lol2: :niepewny: :ok: :placze: :pomocy: :pytajnik: :spoko: :tuptup: :wow: :wykrzyknik: :blee: :boks: :D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Dziwna kórtka.

Dziwna kórtka.

Post przez Gal » piątek, 23 października 2015, 15:09

Hej,

Mam kórtkę, przypomina ona krojem Smock'a ale nie ma pionowych kieszeni na klacie zapinanych na zamek.
Przeglądawszy odmęty internetów kurtałka wygląda jak Smock Arctic DPM ale moja jest z Rip-Stopu (?) i ma wszytą podpinkę (lub coś takiego; IMO podpinka wygląda jak by była wszyta na własną rękę bo trochę szwy tu i tam krzywo idą nvm).
Dziwna jest też metka.

Zdjęcia:
http://zapodaj.net/37ed177251165.jpg.html
http://zapodaj.net/f3a099bbd274a.jpg.html
http://zapodaj.net/54f93abac49a7.jpg.html
http://zapodaj.net/82d482fbe979e.jpg.html
http://zapodaj.net/b9ca6a1256aa5.jpg.html

Jak by ktoś rozpoznał, będe wdzięczny.

Pozdrawiam,
G.

Góra

cron